RU
27.10.2011, 11:28

Столиця Таїланда йде під воду

Столиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під водуСтолиця Таїланда йде під воду

Таїланд зіткнувся з найпотужнішою повінню за останні 10 років - в королівстві затоплено 28 з 76 провінцій. Кількість жертв сягнула 373 людей. Вода знищила не менше 800 тисяч житлових будинків.

У загальній складності на території королівства працюють 1,2 тисячі притулків для людей, що залишили своє житло. Загалом від повені постраждали більше трьох мільйонів чоловік, близько 720 тисяч з них звернулися за медичною допомогою, в країні діють 200 мобільних госпіталів.

Рівень води в найбільшій річці Таїланда Чао Прая продовжує підвищуватися, створюючи загрозу затоплення Бангкока. Місцева влада побоюється, що шлюзи і греблі в будь-який момент можуть прорватися. Тоді затоплення загрожує всьому Бангкоку, а не тільки районам, розташованим на берегах річки.

Уряд країни оголосив період з 27 по 31 жовтня вимушеними вихідними для того, щоб дати жителям Бангкока можливість підготуватися до затоплення, а тим, у кого є така можливість, покинути місто.

Міжнародний аеропорт Бангкока Суварнабхумі поки працює в штатному режимі. Аеропорт Дон Муеанг закритий через затоплення злітно-посадкових смуг, принаймні, до 1 листопада.

Залишається напруженою ситуація з питною водою - заводи, які виробляють пластикові пляшки і розливають питну воду, також затоплені. Жителі столиці Таїланда в паніці скуповують продовольство та інші товари першої необхідності. Входи до багатьох магазинів і житлових будинків в Бангкоку обкладені мішками з піском і укріплені шлакобетонними блоками. З метою безпеки з трьох тюрем, що знаходяться в північному передмісті столиці, в інші провінції доставлені декілька сотень в’язнів.

Фахівці стверджують, що місто буде затоплено ще місяць. Місцеві жителі намагаються пристосуватися, і з іронією говорять, що, схоже, доведеться пересідати на гондоли.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне