RU
10.06.2011, 17:15

Смертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерела

Смертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерелаСмертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерелаСмертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерелаСмертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерелаСмертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерелаСмертельна E.coli: знищення овочів і пошук джерела

Небезпечна кишкова інфекція, викликана штамом бактерії E.сoli, стала причиною смерті 26 осіб у країнах Європи і зараження понад 2700 осіб.

Джерело хвороби у Німеччині як і раніше невідоме. Європейські вірусологи гадають як на кавовій гущі, покладаючи вину за поширення смертельної кишкової інфекції то на один овоч, то на іншій. У чорному списку - помідори, салат, паростки сої і, звичайно, огірки.

Знищення теплиці.

Спалах інфекції став справжньою бідою для європейських фермерів: попит на овочі, фрукти і зелень різко впав. За останніми оцінками, збитки сільгосповиробників перевищили 400 мільйонів євро.

Євросоюз відреагував на хвилю обурення, запропонувавши допомогу на суму 150 млн. євро тисячам фермерів, які змушені знищити свої урожаї у відчайдушній спробі зупинити епідемію.

Виявлений геморагічний штам бактерії Escherichia coli - принципово новий мікроорганізм, з яким медицина раніше не стикалася.

Коробка суші з наклейкою, що повідомляє про те, що продукт не містить огірків.

Закрите інфекційне відділення однієї з клінік, де лежать хворі кишковою паличкою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне