RU
04.05.2011, 16:40

Смерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографії

Смерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографіїСмерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографіїСмерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографіїСмерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографіїСмерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографіїСмерть беззбройного бін Ладена і жахливої фотографії

Вашингтон збирається найближчим часом опублікувати фотографію вбитого Усами бін Ладена, однак побоюється непередбачуваних наслідків.

Директор ЦРУ Леон Панетта наголошує, що зараз в уряді США роздумують над тим, як це краще зробити. Він також зазначив, що сам момент смерті терориста номер один не бачив навіть Президент Барак Обама.

Водночас американська влада побоюється, що публікація жахливої фотографії може призвести до непередбачуваних наслідків.

За інформацією джерел у пакистанських службах безпеки, після бесіди з дочкою терориста стало відомо, що американським спецназівцям вдалося взяти У.Ладена живим, однак незабаром після цього він був застрелений.

Ім'я дівчинки - Сафія, їй 12 або 13 років. Вона перебувала у будинку У.Ладена, коли в нього увірвалися американські військові. Батько загинув у неї на очах.

У приміщенні були ще вісім або дев'ять неповнолітніх. Приблизно, всі вони - родичі У.Ладена. Допит цих дітей проводять пакистанські спецслужби. Військовослужбовці під час спецоперації не стріляли по дітях.

З дорослих вижила тільки одна з дружин У.Ладена. Очікується, що вона також буде допитана співробітниками спецслужб Пакистана. Напередодні у США були оприлюднені нові деталі ліквідації У. Ладена. У момент загибелі терорист був без зброї. Раніше повідомляли, що У.Ладен відстрілювався і навіть прикривався живим щитом. Насправді ж у кімнаті перебували дві жінки, і одна з них спробувала вчинити опір.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне