RU
24.05.2011, 11:45

Ісландський вулкан загрожує європейській авіації

Ісландський вулкан загрожує європейській авіаціїІсландський вулкан загрожує європейській авіаціїІсландський вулкан загрожує європейській авіаціїІсландський вулкан загрожує європейській авіації

Деякі європейські авіакомпанії скасовують рейси в Великобританію через вулканічну хмару, що насувається з Ісландії. Вона утворилася при виверженні вулкана Грімсвотн.

Ряд британських аеропортів також збираються скасувати вильоти пасажирських літаків. За прогнозами метеорологів, сьогодні хмара накриє Ірландську республіку, Північну Ірландію, Шотландію і деякі райони на півночі Британії.

Однак експерти виключають повторення торішньої ситуації, коли з аналогічної причини на 6 днів було порушено авіасполучення в Європі.

За деякими прогнозами, хмара попелу і пилу, що утворилася внаслідок виверження ісландського вулкану, досягне Франції і Іспанії до середини тижня, приблизно до 26 травня, "якщо вулканічна активність триватиме з колишньою інтенсивністю".

Нагадаємо, навесні 2010 року в атмосферу внаслідок виверження ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль потрапили десятки тисяч тонн дрібного вулканічного попелу і пилу. Цей феномен викликав найбільші за весь післявоєнний період перебої в авіасполученні в Європі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне