RU
28.07.2011, 12:26

Серби спалили КПП на кордоні з Косово

Серби спалили КПП на кордоні з КосовоСерби спалили КПП на кордоні з КосовоСерби спалили КПП на кордоні з КосовоСерби спалили КПП на кордоні з КосовоСерби спалили КПП на кордоні з КосовоСерби спалили КПП на кордоні з Косово

Більше 200 сербів в масках з сокирами, ломами і пляшками із запалювальною сумішшю в середу ввечері напали на контрольно-перепускний пункт "Яриньє" на кордоні Косово з Сербією і підпалили його.

Загонам міжнародного військового контингенту, які були направлені на місце випадку, довелося застосувати проти призвідників безладдя сльозоточивий газ. У відповідь по миротворцях НАТО був відкритий вогонь. Даних про постраждалих поки немає.

Представники місії Європейського Союзу по забезпеченню законності і правопорядку в Косово засудили напад на КПП "Яриньє", закликавши косовських сербів припинити насильство. Спалений КПП взято під контроль міжнародними силами KFOR.

Влада Косова звинуватила Сербію в підбурюванні до насильства. Бєлград, в свою чергу, закликав косовських сербів до стриманості.

Рада безпеки ООН проведе сьогодні екстрені консультації в зв'язку із ситуацією в Косово.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне