RU
04.11.2013, 16:19

Російський марш у Москві: розправи з кавказцями і затримання

Російський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затриманняРосійський марш у Москві: розправи з кавказцями і затримання
У Москві пройшла демонстрація російських націоналістів, приурочена до Дня народної єдності. У заході взяли участь козаки, футбольні фанати та члени незареєстрованої Націонал-демократичної партії Росіяни. За даними поліції, на Руській марш прийшли близько восьми тисяч осіб.

Крім гасел захисту росіян, за даними журналістів, на марші звучали заклики розправи з вихідцями з кавказьких республік, а також ввести візовий режим з країнами Середньої Азії. Акція не пройшла без затримань. МВС повідомляє про 30 затриманих. В основному молодих людей затримували за заборонену атрибутику та за носіння масок - що заборонено.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне