RU
09.10.2014, 14:56

Російські військові "заблукали" в Сирії

Російські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в СиріїРосійські військові "заблукали" в Сирії

Бойовики сирійських антиурядових сил повідомили про виявлення спільного російсько-сирійського радіолокаційного розвідувального центру на захопленій ними недавно стратегічній висоті Таль аль-Хара в районі Дамаска. Вони опублікували відео і фотографії, на яких показані документи та інші предмети, що свідчать про роботу російських фахівців на території Сирії.

Як повідомляє  Радіо Свобода, серед предметів на опублікованих бойовиками фотографіях - значки та емблеми розвідки Сирії і частин особливого призначення Головного розвідувального управління Генштабу збройних сил Росії, а також стенд з документами про спільну роботу сирійських і російських фахівців, зокрема, про візити в розвідцентр високопоставлених російських військових. Серед них - радник Міністерства оборони Росії Куделіна Л. І. і такий собі начальник Головного управління Міжнародного військового співробітництва збройних сил Росії, чиє ім'я на фотографії розібрати неможливо.

Фото - bellingcat.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне