RU
12.06.2012, 15:27

Росія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людей

Росія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людейРосія без Путіна: в центр Москви вийшли десятки тисяч людей
У День Росії опозиція вийшла на другий "Марш мільйонів". Учасники маршу пройшли по бульварах до проспекту Сахарова - на мітинг.

За версією поліції, в акції беруть участь близько 20 тисяч чоловік, самі опозиціонери говорять, що їх близько 50 тисяч. Серед гасел: "Вся влада народу!", "Геть поліцейську державу" і "Росія без Путіна!"

До району акції стягнуті додаткові сили правоохоронних органів, чергують поліцейські автобуси, машини внутрішніх військ, бригади швидкої допомоги.

Тим часом в Слідчому комітеті допитують опозиціонерів Олексія Навального, Іллю Яшина, Анастасію Удальцову і телеведучу Ксенію Собчак - у справі про заворушення на Болотяній площі. Координатор Лівого фронту Сергій Удальцов на допит не прийшов, - він повідомив через адвоката, що сьогодні він бере участь в "Марші мільйонів", а до слідчих з'явиться в інший день.

Вчора в квартирах опозиціонерів були проведені обшуки. У справі про заворушення на Болотяній затримано вже 13 чоловік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне