RU
14.08.2013, 11:27

Різанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантів

Різанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантівРізанина в Єгипті: поліція зачищає вулиці, вбиваючи демонстрантів
У середу в Каїрі щонайменше 15 людей загинули в результаті операції військового уряду Єгипту по розгону протестних таборів прихильників усунутого президента Мохаммеда Мурсі.

Як повідомляє
Російська служба Бі-бі-сі, поліція оточила район навколо площі біля мечеті Рабія аль-Адавія на сході столиці, де розташований один з двох таборів. Чути постріли, здалеку видно чорний дим над площею. Броньована техніка оточила площу перед Каїрським університетом, над центром міста кружляють вертольоти.

За даними місцевих ЗМІ, убитий один солдат і десятки демонстрантів, ще 200 людей заарештовано.

Влада Єгипту заявляє, що забезпечують безпечний вихід з таборів усіх протестувальників, крім тих, кого розшукують слідчі органи.

Протестуючі проти відсторонення військовими від влади президента Мурсі розбили табори, оголосивши сидячий страйк, півтора місяці тому.

Нагадаємо, 3 липня армія Єгипту оголосила про зміщення
резидента-ісламіста Мухаммеда Мурсі, який правив рік,  після багатотисячних демонстрацій його супротивників. У наступні дні на вулиці вийшли тисячі прихильників Мурсі і руху Брати-мусульмани. З того часу почалися зіткнення ісламістів з солдатами і противниками Братів-мусульман, в яких загинули десятки людей, сотні були поранені.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне