RU
08.04.2013, 14:30

Путіну сподобалася акція українських дівчат

Путіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчатПутіну сподобалася акція українських дівчат
Президент Росії Володимир Путін каже, що йому сподобалася акція українських дівчат, які роздяглися на Ганноверського промисловому ярмарку. Активістки руху Femen оголилися, коли канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ оглядали одну з експозицій.

У момент, коли Путін і Меркель стояли біля стенду компанії Volkswagen, кілька феміністок, які знаходилися серед численних журналістів, прорвалися за огорожу, роздяглися до пояса і почали вигукувати нецензурні гасла англійською. Ці ж фрази були написані на їхніх тілах.

На прес-конференції, яка відбулася незабаром після інциденту, Володимира Путіна запитали, що він думає з приводу такої способи висловлювати свої політичні переконання. Голова РФ позитивно відгукнувся про витівку феміністок: "Що стосується акції, вона мені сподобалася. В принципі, ми знали про те, що така акція готується".

Також Путін звернувся до організаторів виставки: "Подякуйте" українським дівчатам, вони вам допомагають розкрутити ярмарок". "Що вони там кричали, я не дуже розчув, тому що сек'юріті працюють дуже жорстко - такі здорові лоби навалилися на дівчат, мені здається, що можна було б і пом'якше", - сказав Путін.

"Я навіть не розглянув - блондинки вони, шатенки чи брюнетки", - додав президент. "Роздягатися потрібно в інших місцях", - зазначив Путін, уточнивши, що має на увазі, наприклад нудистські пляжі.

Фото: ЕРА

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: FEMEN
Популярне