RU
05.03.2012, 10:30

Путін повертається до Кремля

Путін повертається до КремляПутін повертається до КремляПутін повертається до КремляПутін повертається до КремляПутін повертається до КремляПутін повертається до КремляПутін повертається до Кремля
Голова ЦВК Росії Володимир Чуров, підбиваючи підсумки голосування 4 березня, заявив, що вибори пройшли в один тур. Таким чином Володимир Путін обраний президентом РФ.

Сам же Путін пообіцяв виборцям виконати свої передвиборчі обіцянки. "Все, про що я говорив, все, про що говорили мої колеги, це все здійсненно й буде зроблено", - підкреслив Путін.

Також, за словами Путіна, 4 березня росіяни поставили на місце знахабнілих. "Спасибі всім. Ви знаєте, що я хочу зазначити: ви просто поставили на місце людей, які зарвалися і дозволили собі ображати людину праці", - заявив він.

Тим часом, станом на 9:25 за київським часом ЦВК Російської Федерації опрацювала 99,67% голосів виборців. Згідно з підрахунками, Володимир Путін отримав на виборах президента 63,67% голосів, забезпечивши собі впевнену перемогу в першому турі. На другому місці Геннадій Зюганов, у нього 17,19%. Далі йдуть Михайло Прохоров - 7,90%, Володимир Жириновський - 6,23% та Сергій Миронов - близько 3,85%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: