RU
02.08.2011, 12:42

Путін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силою

Путін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силоюПутін на "Селігері" забрався на скалодром і помірявся силою

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відвідав молодіжний освітній форум "Селігер-2011 ", який щорічно проходить на березі однойменного озера в Тверській області.

Глава російського уряду оглянув наметовий табір та поспілкувався з учасниками зміни. Він відповів на питання учасників, в тому числі про можливий дефолт США і возз'єднання Росії з Білоруссю і Південною Осетією.

Один з членів "Російських богатирів" скрутив в трубочку одразу дві сковорідки, які подарував прем'єру, сам же Путін не став псувати новеньку сковорідку.

Так само прем'єр-міністр РФ спробував себе в ролі альпініста, забравшись без страховки на скалодром і потім самостійно спустився вниз.

Форум "Селігер" проводиться з 2005 року поблизу міста Осташков. Організатором є Федеральне агентство у справах молоді.

Освітній проект щорічно збирає лідерів молодіжних громадських організацій і тисячу кращих студентів Росії, що цікавляться політикою, економікою, інноваціями - не менше 15 тисяч молодих, талановитих людей, у яких вже є свої проекти.

Володимир Путін: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне