RU
31.01.2015, 12:54

Пожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнями

Пожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнямиПожежа в Москві: горить бібліотека з раритетними виданнями
З учорашнього вечора в Москві горить бібліотека Інституту наукової інформації з суспільних наук. Вогонь поширився на 2000 квадратних метрів, частина покрівлі площею близько 1000 кв. метрів обрушилася.

Як повідомляє прес-служба МНС РФ по Москві, пожежа почалася 30 січня близько десятої вечора за місцевим часом, локалізувати її вдалося до півночі. Станом на ранок, більше 200 пожежників продовжують боротьбу з вогнем.

За попередньою інформацією, вогнище загоряння було на останньому поверсі триповерхової будівлі. Відомостей про постраждалих немає, причина пожежі з'ясовується.

Інститут був заснований в 1918 році, є найбільшим науковим інформаційним центром Росії в галузі соціальних і гуманітарних наук. Його бібліотека нараховує 14,2 млн примірників на древніх, сучасних східних, європейських та російською мовами, у тому числі рідкісні видання XVI - початку XX століть.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне