19.06.2013, 09:51

Повені в Індії: більше 100 загиблих

Повені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблихПовені в Індії: більше 100 загиблих

Повені сталися на півночі країни і спровокували руйнівні зсуви. Тисячі людей відрізані від зовнішнього світу розливними річками

У північній частині Індії в результаті повеней, викликаних проливними дощами, загинули більше 100 осіб, повідомляє місцева влада.

Як передає
Російська служба Бі-бі-сі, кілька тисяч туристів були заблоковані в провінції Уттараханд.

У сусідній Хімачал Прадеш 1,7 тис. туристів опинилися відрізаними від зовнішнього світу річками, що розлилися, і грязьовими потоками. Повені спровокували появу зсувів, обвали будинків і руйнування доріг. Починаючи з 16 червня, в результаті цих лих загинуло 44 людини.

Цього року сезон дощів в Індії почався значно раніше, ніж зазвичай. Найбільш постраждали штати Хімачал-Прадеш і Уттаракханд. Дощі викликали розлив Гангу та його приток. Зруйновано сотні будинків. Влада столиці Індії Нью-Делі напередодні евакуювали жителів районів, розташованих біля річки Ямуна, через загрозу повеней.

Фото: ЕРА

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.