RU
13.05.2011, 16:10

Помста за бін Ладена: 80 жертв теракту в Пакистані

Помста за бін Ладена: 80 жертв теракту в ПакистаніПомста за бін Ладена: 80 жертв теракту в ПакистаніПомста за бін Ладена: 80 жертв теракту в ПакистаніПомста за бін Ладена: 80 жертв теракту в ПакистаніПомста за бін Ладена: 80 жертв теракту в ПакистаніПомста за бін Ладена: 80 жертв теракту в Пакистані

Щонайменше 80 людей загинули внаслідок нападу смертників, скоєного біля входу в армійський центр військової підготовки у місті Шабкадар на північному заході Пакистана. У місцеву лікарню доставлено понад 100 поранених; близько 40 з них дістали серйозні поранення.

Передбачається, що смертників було двоє, вони підірвалися один за одним. За словами представника пакистанської поліції Нісара Хана, майже усі загиблі були новобранцями, що проходять у центрі військову підготовку. У момент вибуху кадети сідали в автобуси, щоб роз'їхатися по будинках на побивку. Серед загиблих є і цивільні особи. Вибухами повністю знищено декілька автомобілів.

Відповідальність за подвійний теракт взяв на себе рух "Техрік-і-талібан Пакистан". Представники пакистанських талібів заявили, що таким чином вони помстилися за вбивство у ніч на 2 травня ватажка "Аль-Каїди" Усами бін Ладена американськими спецназівцями.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне