RU
14.10.2013, 15:56

Поліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжком

Поліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжкомПоліція Москви ставить мігрантів до стіни і водить ланцюжком
Після профілактичного рейду, проведеного на овочевій базі в московському районі Бірюльово-Західне, у відділи поліції доставлені близько 1200 мігрантів.

Крім того на території бази виявлена ​​машина, в салоні якої були заховані кілька мільйонів рублів, три травматичних пістолета, два ножі та бейсбольна бита. На місці працює оперативно-слідча група.

Овочева база в Бірюльово стала осередком напруженості після того, як напередодні туди намагалися прорватися учасники заворушень. Заворушення почалися після так званого народного сходу - люди вимагали знайти вбивцю місцевого жителя Єгора Щербакова та посилити міграційне законодавство.

25-річний Щербаков був убитий в ніч на 10 жовтня в Востряковському проїзді, коли проводжав додому свою дівчину. Близько під'їзду до пари підійшов невідомий чоловік і в ході зав'язався конфлікту вдарив Щербакова ножем. Деякі ЗМІ, посилаючись на записи камер спостереження, повідомили, що вбивця може бути вихідцем із Середньої Азії або з Кавказу.

Учасники заворушень вирішили, що злочинець ховається на овочевій базі. У результаті після погромів і сутичок з поліцією було затримано близько 400 осіб. Більше 70 з них зобов'язані з'явитися до суду в адміністративних справах, інші були відпущені після профілактичної бесіди. За попередніми даними, в результаті зіткнень постраждали 23 людини, у тому числі шість бійців ОМОН.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне