RU
14.01.2011, 17:29

Політична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людини

Політична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людиниПолітична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людиниПолітична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людиниПолітична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людиниПолітична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людиниПолітична нестабільність в Тунісі: загинуло 23 людини

Тисячі демонстрантів зібралися в центрі столиці Туніса, вимагаючи від Президента цієї країни негайно залишити свою посаду.

Нова маніфестація стала реакцією на оголошення Президента Зіна Абідіна Бен Алі, правлячого Тунісом з 1987 року, про те, що він залишить свою посаду в 2014 році.

Масові протести в Тунісі продовжуються вже тиждень і призвели до загибелі щонайменше 23 людей. Туніські опозиційні партії обережно вітали готовність авторитарного Президента віддати владу, але профспілки оголосили у п'ятницю загальний страйк.

Незважаючи на корупцію й авторитаризм, Туніс довгий час був однією з найбільш благополучних країн Ближнього Сходу, причому навіть за відсутності природних багатств.

Проте безробіття, викликане світовою економічною кризою, призвело до зростання невдоволення. Каталізатором масових протестів стала спроба самоспалення безробітного випускника університету в місті Сіді Бузід в середині грудня.

Політична нестабільність загрожує вдарити по одній з головних галузей туніської економіки - туризму.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне