RU
14.01.2013, 13:10

Пекін задихається в смозі

Пекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозіПекін задихається в смозі
Смог у китайській столиці Пекіні вже який день тримається на критичній позначці. Місцева влада рекомендує жителям міста не залишати будинки без особливої ​​необхідності, а також не відкривати вікна.

Зараз, за даними екологів, індекс забруднення повітря в китайській столиці коливається між 176 і 442. Чистим повітря вважається при значенні індексу 50 і нижче, а небезпечним для життя - коли індекс варіюється від 301 до 500.

У ряді китайських ЗМІ з'явилися заклики до уряду чесно повідомляти про рівень забрудненості повітря і не приховувати дані про масштаб проблеми. Багато жителів міста покладаються на оцінки забрудненості повітря, публікуються американським посольством, оскільки вважають їх більш точними, ніж офіційні дані.

При цьому в районі посольства США в Пекіні рівень забруднення повітря зараз складає 728. Цей показник значно перевищує допустимі норми. Основна причина забруднення повітря в КНР - високий рівень індустріального виробництва і використання вугілля як головного джерела енергії в країні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне