RU
14.07.2016, 17:45

Париж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття Бастилії

Париж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття БастиліїПариж переповнений фарбами: Франція святкує День взяття Бастилії
У Франції сьогодні відзначають найбільше національне свято - День взяття Бастилії. Про це повідомляє Euronews.

У Парижі президент Франсуа Олланд взяв участь в традиційному військовому параді з участю сотень солдатів. Олланд проїхав вздовж Єлисейських полів на відкритому армійському позашляховику разом з командувачем головного штабу французьких збройних сил.

Вражаючим було проходження з'єднань іноземного легіону: літаки військово-повітряних сил залишили в повітрі сліди квітів французького прапора.

Цього року Єлисейськими полями марширували і солдати з Австралії і Нової Зеландії. Їх запросили на честь 100-ї річниці Битви на Соммі - однієї з найкривавіших битв Першої світової війни, в якій брали участь австралійські і новозеландські солдати.

День взяття Бастилії у Франції відзначається з 1880 року в пам'ять про знищення в 1789 році в'язниці Бастилія, де утримувалися противники абсолютної влади французьких монархів. Свято символізує перемогу цінностей, за які боролися французькі революціонери - свободи, рівності, братерства.

Фото: EPA

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне