RU
26.06.2013, 16:29

Опіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотиками

Опіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотикамиОпіумні багаття: у світі відзначають День боротьби з наркотиками
Щорічно 26 червня в світі відзначають Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Ця дата була встановлена ​​в грудні 1987 року Генеральною асамблеєю ООН як вираз рішучості посилити дії та співпрацю у створенні товариства, вільного від наркотиків.

В окремих країнах у цей день влаштовується показове знищення сотень тонн вилучених в ході поліцейських облав наркотичних речовин, вартістю в сотні мільйонів доларів.

У Тегерані (Іран) сьогодні спалили близько 100 тонн наркотиків, в основному опію та морфіну. У Янгоні, Мандалайе і Таунгу (М'янма) таким же чином знищили заборонені речовини на суму 76,8 млн. доларів. На північ від Бангкока (Таїланд) у спеціальну піч відправили 3363 кг метамфетаміну, героїну, екстазі, кокаїну, опію, кодеїну і марихуани на суму більше 324 млн. доларів. А на околиці Ісламабаду в Пакистані спалювали не тільки наркотики, але й алкоголь.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне