RU
04.03.2019, 18:13

Очевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відео

Очевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відеоОчевидці в Польщі зняли падіння винищувача МіГ-29: фото, відео

Сьогодні, 4 березня, в Мазовецькому воєводстві Польщі сталася катастрофа винищувача МіГ-29. Про це повідомляє Служба порятунку Венгрувського повіту.

Літак впав в лісі в місцевості Сточек в центральній частині країни.

На місце катастрофи направили 10 пожежних розрахунків, а також поліцейських. Пілота в задовільному стані знайшли рятувальники і відправили у військовий госпіталь.

Як повідомив представник Головного командування збройних сил Польщі підполковник Марек Павляк, машина стоїть на балансі 23-ъ авіаційної бази в Мінську-Мазовецькому. За штурвалом машини чеського виробництва (1989 рік) був досвідчений пілот - на його рахунку 1200 годин в повітрі. Обставини події розслідуватиме спецкомісія.

Очевидець Юстина Гріглас зняла на відео, як катапультувався пілот. За її словами, чутно було рев мотора, а потім видно, як винищувач "обережно почав знижуватися, як ніби він хотів віддалити місце аварії і раптово почав падати".

Фото: Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego, Twitter, Facebook

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне