RU
02.11.2012, 13:43

Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис

Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис Нью-Йорк після Сенді: вода не відступає й продуктовий кризис
Супершторм Сенді в кінцевому підсумку буде відомий як одна із самих дорогих катастроф, які коли-небудь відбувалися в США. Економіка країни втратила близько $50 млрд. За останніми даними, близько 100 жителів США стали жертвами розгулу стихії.

Незважаючи на масштабну мобілізацію сил для подолання наслідків урагану, багатьом містам, в тому числі Нью-Йорку і Нью-Джерсі, ще далеко до нормального життя. На вулицях і раніше стоїть вода, а головна турбота тисяч жителів - вистояти в черзі за продуктами харчування і водою.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне