RU
24.05.2013, 13:27

НП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аварії

НП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аваріїНП з пасажирським потягом з Дніпропетровська: фото з місця аварії
Вчора, 23 травня 2013 року, о 16:50 КАМАЗ-міксер, що перевозив бетон, не звертаючи уваги на сигнали, що подаються машиністом транзитного потяга Дніпропетровськ - Санкт-Петербург, спробував проскочити через залізничний переїзд на білоруській залізничної станції Буйнічі під Могильовом.

Як повідомляє могильовський портал
gorad.by, в результаті зіткнення вантажівку буквально розірвало на частини, його водій і пасажир загинули на місці, з рейок зійшов локомотив поїзда і п'ять вагонів. Серед пасажирів потягу постраждалих немає. На місці події працює слідчо-оперативна група білоруського МВС, лікарі, міліція. Влада вживає заходів для доставки пасажирів потяга в місця слідування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне