RU
14.10.2013, 09:33

Наслідки бунту в Москві: сотні затриманих і перевернуті авто

Наслідки бунту в Москві: сотні затриманих і перевернуті автоНаслідки бунту в Москві: сотні затриманих і перевернуті автоНаслідки бунту в Москві: сотні затриманих і перевернуті автоНаслідки бунту в Москві: сотні затриманих і перевернуті авто
У підсумку масових заворушень на національному грунті на півдні Москви було затримано близько 400 осіб. Також розлючений натовп перевернув і розбив більше десятка автомобілів, розгромили торговий центр і ларьки і влаштували бійку з ОМОНом.

Учасники акції вимагали знайти вбивць 25-річного Єгора Щербакова, якого закололи ножем у ніч на четвер на очах у його дівчини в Західному Бірюльово. За словами дівчини, нападник, який завдав Щербакову кілька ударів ножем, був вихідцем з Кавказу.

В даний момент ситуація в районі Західне Бірюльово поступово стабілізується, вулиці патрулюють посилені наряди поліції. Всіх затриманих допитують поки в якості свідків. Для того, щоб виявити призвідників заворушень, співробітники правоохоронних органів вивчать відеозйомки та фотографії, зроблені на місці подій в районі Західне Бірюльво.

Поліція звертається з проханням до журналістів і громадянам надати наявні у них фото- та відеоматеріали, на яких можуть бути відображені особи активних учасників і призвідників порушення громадського порядку.Фото: ЕРА, twitter.com

Відео: YouTube

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: