RU
29.10.2013, 09:51

На Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фото

На Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фотоНа Європу обрушився шторм Святий Іуда, загинули 13 людей: фото

Щонайменше 13 людей стали жертвами шторму "Святий Іуда", що обрушився в на Північну Європу. П'ять чоловік загинули в Великобританії, шестеро - в Німеччині, по одному - в Данії та Нідерландах. Більше половини з них загинули в результаті падіння дерев.

Шторм по силі був порівнянний з ураганом. Пориви супроводжуючого його вітру на британському острові Уайт у протоці Ла-Манш досягали 160 кілометрів на годину. Зупинилися потяги і пороми через Ла-Манш, скасовано 130 авіарейсів. 300 тисяч будинків вранці залишилися без електрики. Школи і вузи не працюють.

Метеорологи назвали шторм на честь святого Іуди, шанованого в Великобританії як заступника нещасних - його день відзначається 28 жовтня.

Фото - ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне