15.08.2011, 13:24

На Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопад

На Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопадНа Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопадНа Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопадНа Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопадНа Нову Зеландію обрушився найсильніший за 40 років снігопад

Через негоду влада прийняла рішення закрити школи, місцеві аеропорти, основні траси. Жителям рекомендовано не покидати своїх будинків. Зафіксовано сотні ДТП. Відомостей про постраждалих поки що не надходило

Сильні снігопади і шквальні вітри обрушилися на Нову Зеландію. Основного удару завдано районам Данідін, Саутленд, Отаго, Веллінгтон та Окленд.

Як повідомив представник поліції, через сніг частково паралізовано рух автотранспорту на островах Північний і Південний. Зафіксовано сотні ДТП.

Через негоду влада прийняла рішення закрити школи, місцеві аеропорти, основні траси. Жителям рекомендовано не покидати своїх будинків.

Згідно з даними метеослужби, снігопад став найпотужнішим за останні 40 років.

У цей час всі аварійно-рятівні служби приведені в стан підвищеної готовності. Відомостей про постраждалих поки що не надходило.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне