RU
07.05.2012, 11:06

Москва: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманих

Москва: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманихМосква: ОМОН застосував силу на акції протесту, сотні затриманих
У Москві на масових акціях протесту проти інавгурації Володимира Путіна вчора були затримані близько 250-ти опозиціонерів - учасників акції "Марш мільйонів". Зіткнення почалися після того, як поліцейські спробували відтіснити правоохоронців від Великого кам'яного мосту, де вони влаштували сидячий страйк.

Як повідомляє радіо Свобода, в результаті мітинг на Болотяній закінчився, так і не розпочавшись. Дії поліції, яка не давала людям пройти на площу, привели до сутичок: ОМОН застосував силу, у відповідь були пущені в хід димові шашки. Дивом вдалося уникнути масштабної тисняви. Лідери опозиції Сергій Удальцов, Олексій Навальний і Борис Нємцов затримані й перевезені в ОВД "Якиманка". У будівлі ОВС активісти провели нову акцію протесту - ОМОН відповів новими затриманнями. Після півночі прийшло повідомлення: Сергій Удальцов госпіталізований із загостренням виразки. "Нам кажуть, що будуть оформляти протокол, стаття 19.3 - непокора законним вимогам співробітника поліції, а також кажуть, що є інформація про порушення проти нас кримінальної справи, але це поки неперевірена інформація. Мабуть, влада вирішила піти на репресивний сценарій", - розповів Удальцов по телефону.

Незалежні правозахисники обіцяють затриманим допомогу і зараз їздять по відділеннях поліції.

За даними ЗМІ, кілька учасників акції отримали травми. Крім того, госпіталізовано два десятки співробітників поліції, в тому числі, з ножовими пораненнями.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне