RU
27.04.2021, 08:13

Минулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фото

Минулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фотоМинулої ночі світ побачив Рожевий Супермісяць – фото

В ніч з 26 на 27 квітня на нічному небі можна було спостерігати Рожевий Супермісяць. Про це повідомляє NASA Science.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як повідомляється, це був перший з двох Супермісяців 2021 року (другий відбудеться 26 травня). Місяць буде виглядати повним близько трьох діб, а вже ввечері 29 квітня на півночі-північному заході сутінкового неба можна буде розгледіти і Меркурій.

На кадрах з різних куточків світу видно, що Місяць, незважаючи на назву явища, не виглядає рожевим. У NASA пояснюють, що його називають рожевим, так як зазвичай в цей час на сході США цвіте рожевий гірський флокс.

У цього Супермісяця є декілька назв, додають вчені. Наприклад, у прибережних племен його було прийнято називати Рибним Місяцем, так як в цей час зазвичай нереститься американський шед.

Сам же термін Супермісяць був введений астрономом Річардом Нолле в 1979 році, відзначають в NASA. Він описує явище, яке відбувається під час збігу повного місяця або молодика з перебуванням Місяця в межах 90% перигею – точки її найбільшого зближення із Землею.

В Newsweek відзначали, що під час Супермісяця природний супутник нашої планети може здаватися на 30% яскравіше і на 14% більше, ніж при повному місяці в апогеї – моменті знаходження Місяця в найбільш віддаленій від Землі точці.

Дивіться також: NASA: Місяць повільно зменшується, дуже повільно – відео

Фото – ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне