RU
05.01.2011, 17:10

Медведєв перевірив підготовку Олімпіади в Сочі

Медведєв перевірив підготовку Олімпіади в СочіМедведєв перевірив підготовку Олімпіади в СочіМедведєв перевірив підготовку Олімпіади в Сочі

Президент Росії Дмитро Медведєв проінспектував завершальну фазу підготовки Сочі до проведення Олімпіади в 2014 році. Спочатку він заслухав доповіді про хід будівництва спортивних споруд, потім відправився в супроводі голови холдингу "Інтеррос", російського мільярдера Михайла Потаніна по спортивних магазинах на гірськолижному курорті "Роза Хутор".

Президент ЗАТ "Холдингова компанія "Інтеррос" і Президент РФ

Однієї з найважливіших задач, на думку Д.Медведєва, є використання олімпійських об'єктів і створеної інфраструктури після проведення Олімпіади. Громадяни повинні мати доступ і до спортивних, і до інфраструктурних об'єктів, створених до Олімпіади, а Сочі – стати курортом світового рівня. Він відзначив, що важливо, щоб якомога більше людей приїжджали сюди відпочивати після Олімпіади.

За словами Д.Медведєва, 8 із 14 основних спортивних споруд, які будуть побудовані до 2014 року в Сочі, збережуть після Олімпіади цільове призначення, 4 можуть бути розібрані і переміщені в інший регіон, ще 2 об'єкти будуть перепрофільовані.

У гірськолижному комплексі "Роза Хутір" з президентом компанії "Інтеррос" Володимиром Потаніним і заступником голови уряду Дмитром Козаком

Свою нараду в Сочі російський лідер початків зі слів: "Всіх поздоровляю з Новим роком. Володимира Олеговича (ред. - Потаніна) ще і з "полтиником" поздоровляю, Ви сьогодні проставляєтеся... У нас традиційна зимова нарада, вона проходить звичайно в цей час. Звертаю увагу всіх присутніх на один дуже нетривіальний факт: до відкриття Олімпійських ігор залишається трохи більш трьох років. Так що всі задачі, які з цього випливають, я сподіваюся, зрозумілі".

Президент РФ в одному з спортивних магазинів курорту Троянда Хутір"

Президент РФ запропонував власникам сочінських гірськолижних курортів створити єдиний квиток, власники якого зможуть скористатися всіма можливостями зимового відпочинку в Сочі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне