RU
29.09.2014, 17:29

"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів

"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів"Майдан" в Гонконзі: люди вимагають демократичних виборів
У Гонконзі тисячі демонстрантів продовжують блокувати вулиці. Діловий центр міста паралізований. Демонстранти відмовляються підкорятися закликам влади розійтися по домівках.

Учасники протестів незадоволені тим, що влада Китаю хоче сама відсівати кандидатів на виборах 2017 року в Гонконзі. Демонстранти провели на вулицях всю ніч. В неділю поліція намагалася розігнати демонстрації, застосовуючи кийки, сльозогінний газ і перцеві аерозолі.

Масовий рух протесту в Гонконзі в соціальних мережах вже називають "революцією парасольок", так як люди, що вийшли на вулицю, несуть в руках парасольки. У Гонконзі стоїть 30-градусна спека, так що парасольки захищають від сонця, а крім того, деякі вважають, що парасольки можуть надати захист від перцевого аерозолю.

Незважаючи на те, що в Гонконзі розташований гарнізон Народно-визвольної армії Китаю, влада висловила упевненість, що адміністрація анклаву самостійно впорається з ситуацією.

Фото: ЕРА


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне