RU
26.04.2013, 10:19

Масові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людей

Масові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людейМасові заворушення в Мадриді: постраждали 29 людей
У результаті заворушень, що спалахнули напередодні ввечері в центрі Мадрида, постраждали 29 людей. Серед постраждалих - 14 поліцейських. Ще 15 осіб затримали правоохоронці.

Головною вимогою учасників акції був розпуск парламенту, який, на їх думку, не може знайти шляхи виходу з економічної кризи. Незабаром після початку масова акція протесту переросла в запеклі сутички з поліцією.

Згідно з останніми офіційними даними, безробіття в Іспанії злетіло на нову рекордну позначку в 27,2% у першому кварталі 2013 року. Згідно з опублікованими звітами, загальна кількість безробітних в країні перевищила 6 мільйонів.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: сутички
Популярне