16.12.2010, 15:55

Масові заворушення у Москві: понад 1000 затриманих

Масові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманих

Московська міліція напередодні затримала більше тисячі радикально налаштованих молодих людей за спроби порушити громадський порядок

Московська міліція напередодні затримала більше тисячі радикально налаштованих молодих людей за спроби порушити громадський порядок.

За словами представника московського ГУВС Віктора Бірюкова, серед затриманих є не москвичі, а також неповнолітні.

Міліціонери прагнули не допустити масових зіткнень між вихідцями з Кавказу і радикально налаштованою молоддю.

Особливо напружена ситуація склалася на площі у Київського вокзалу, де ввечері в середу зібралося загалом близько 7 тисяч осіб.

Повідомляється, що у затриманих вилучені 16 травматичних пістолетів, понад 200 ножів, бейсбольні біти, електрошокери та інші небезпечні предмети.

Зараз, за словами В.Бірюкова, ситуація на центральних вулицях і площах Москви перебуває під повним контролем міліції. Зокрема, на площі Київського вокзалу вже не залишилося агресивно налаштованих молодих людей.

Заворушення у Москві почалися після смерті уболівальника "Спартака" Єгора Свірідова, загиблого від вогнепальних поранень, отриманих у бійці 6 грудня 2010 року між уболівальниками "Спартака" і вихідцями з Північного Кавказу.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.