RU
16.12.2010, 15:55

Масові заворушення у Москві: понад 1000 затриманих

Масові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманихМасові заворушення у Москві: понад 1000 затриманих

Московська міліція напередодні затримала більше тисячі радикально налаштованих молодих людей за спроби порушити громадський порядок.

За словами представника московського ГУВС Віктора Бірюкова, серед затриманих є не москвичі, а також неповнолітні.

Міліціонери прагнули не допустити масових зіткнень між вихідцями з Кавказу і радикально налаштованою молоддю.

Особливо напружена ситуація склалася на площі у Київського вокзалу, де ввечері в середу зібралося загалом близько 7 тисяч осіб.

Повідомляється, що у затриманих вилучені 16 травматичних пістолетів, понад 200 ножів, бейсбольні біти, електрошокери та інші небезпечні предмети.

Зараз, за словами В.Бірюкова, ситуація на центральних вулицях і площах Москви перебуває під повним контролем міліції. Зокрема, на площі Київського вокзалу вже не залишилося агресивно налаштованих молодих людей.

Заворушення у Москві почалися після смерті уболівальника "Спартака" Єгора Свірідова, загиблого від вогнепальних поранень, отриманих у бійці 6 грудня 2010 року між уболівальниками "Спартака" і вихідцями з Північного Кавказу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне