RU
07.06.2013, 09:59

Людмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортаж

Людмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортажЛюдмила Путіна на "вахті" першої леді: фоторепортаж
Напередодні ввечері Володимир і Людмила Путіни оголосили про розірвання свого шлюбу. Президент Росії і його колишня дружина разом оголосили про розлучення після спектаклю "Есмеральда" у Великому Кремлівському палаці. Це був перший публічний вихід президентського подружжя за останній рік.

"Вся моя діяльність, вся робота пов'язана з публічністю, з абсолютною публічністю. Комусь це подобається, комусь ні. Але є люди, які абсолютно з цим не сумісні. Ось Людмила Олександрівна відстояла вахту, вісім років, вже дев'ять навіть, дев'ять років. Так що, загалом, це спільне рішення ", - заявив Володимир Путін.

Володимир і Людмила Путіни підтвердили, що їхній шлюб закінчився цивілізованим розлученням. "Це дійсно було нашим спільним рішенням. І наш шлюб завершено у зв'язку дійсно з тим, що ми практично не бачимося. Володимир Володимирович повністю занурений в роботу, діти наші виросли, вони живуть кожен своїм життям. Загалом, так склалося, що у кожного своє життя, і я дійсно не люблю публічність, - продовжила Людмила Путіна. - Ми назавжди залишимося дуже близькими людьми. Я вдячна Володимиру Володимировичу, що він мене підтримує".

Шлюб Володимира та Людмили Путіних протривав майже 30 років: вони побралися 28 липня 1983 року. У шлюбі у них народилися дві дочки: Марія 1985 року народження та Катерина 1986 року народження. Займаючи вищі державні пости, Путін волів не розголошувати своє особисте життя. Він неохоче і коротко відповідав на подібні питання журналістів.

Фото: ЕРА

Досьє на Володимира Путіна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне