RU
27.06.2012, 10:17

Лукашенко представив Чавесу свого наступника Колю

Лукашенко представив Чавесу свого наступника КолюЛукашенко представив Чавесу свого наступника КолюЛукашенко представив Чавесу свого наступника КолюЛукашенко представив Чавесу свого наступника КолюЛукашенко представив Чавесу свого наступника Колю
У ці дні президент Білорусі  Олександр Лукашенко здійснює турне з офіційними візитами на Кубу, в Венесуелу і Еквадор.

Зустріч Лукашенка з лідером Венесуели Уго Чавесом відбулася в Каракасі. Чавес, очікуючи прибуття в Палац Мірафлорес свого білоруського колеги, у властивій йому манері поспілкувався з присутніми тут журналістами, подякував білоруському народу за допомогу у розвитку Венесуели, звернув увагу на високу якість білоруської продукції, - передає Хартия'97.

Коли до палацу під'їхав кортеж білоруського правителя, Уго Чавес тепло привітав Олександра Лукашенка і попросив покликати його сина Колю. "Сьогодні у Венесуелі урочистий день, оскільки ми приймаємо Олександра Лукашенка і його сина Миколу", - сказав президент Венесуели.

Уго Чавес подякував Лукашенку за візит до Венесуели, а також передав привітальні слова "працьовитому, скромному, веселому й героїчному" народу Білорусі. Лукашенко в свою чергу запевнив, що всі домовленості, які були укладені Білоруссю та Венесуелою, будуть виконані достроково.

"Деякі почали сумніватися у серйозних перспективах співпраці Білорусі і Венесуели, тут знаходиться мій син Микола, і це говорить про те, що ми всерйоз і надовго заклали основи співпраці, і є кому перейняти естафету років через 20-25", - сказав Лукашенко.

Під час виступу президентів венесуельський лідер запропонував сказати кілька слів і шестирічному Колі, проте той відмовився.

Досьеэна Олександра Лукашенка

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: