10.07.2018, 15:50

Лімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації Ердогана

Лімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації ЕрдоганаЛімузин у квітах і друзі Путіна: фото з інавгурації Ердогана

У столиці Туреччини Анкарі 9 липня відбулася церемонія інавгурації переобраного на другий термін президента а Реджепа Тай]па Tрдогана.

Ердоган приніс присягу в парламенті, після чого відправився в мавзолей засновника Турецької республіки Кемаля Ататюрка, де поклав вінок до його могили. Потім був виступ перед президентським палацом, де промову новообраного президента слухали майже 6 тисяч високопоставлених гостей з різних країн.

Серед гостей були помічені дружні Кремлю екс-прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі, президент Молдови Ігор Додон, російська делегація була представлена ​​Дмитром Медведєвим і Володимиром Жириновським.

З обранням Ердогана Туреччина перейшла від парламентської до президентської форми правління. Президент отримав право самостійно формувати уряд, що він вже і зробив. Одночасно було скасовано режим надзвичайного стану, який діяв з липня 2016 року.

Читайте також: У Туреччині звільняють понад 18 тисяч держслужбовців

Фото: прес-служба президента Туреччини

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне