RU
21.04.2011, 14:34

Лівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТО

Лівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТОЛівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТОЛівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТОЛівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТОЛівія: перші жертви серед українців і посилення бомбардування НАТО

У лівійському місті Місурата загинув один громадянин України і ще один дістав поранення внаслідок бойових дій.

У Міністерстві закордонних справ України наголошують, що не прислухавшись до рекомендацій відомства, українці стали заручниками ситуації в окремих містах, зокрема у Місураті, де ситуація з безпекою стає загрозливою для життя.

Саме з цього міста, звідки тільки у неділю евакуйовані 19 українців, МЗС отримав сумну звістку про загибель нашого співвітчизника. Ще один громадянин України дістав поранення внаслідок бойових дій.

Водночас найближчим часом НАТО збільшить інтенсивність авіаударів по військових об'єктах у Лівії і військам Муаммара Каддафі.

Президент Франції Ніколя Саркозі на зустрічі у Парижі з главою повстанської Перехідної національної ради Лівії Мустафою Абделем Джалілем зазначив, що це робиться для допомоги повстанцям, що захищають обложене місто Місурата.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне