RU
30.06.2011, 13:12

Лісові пожежі бушують в США: фоторепортаж

Лісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортажЛісові пожежі бушують в США: фоторепортаж

В американському штаті Нью-Мексіко вже декілька днів тривають лісові пожежі. Їх площа сягає десятків тисяч гектарів. Пожежні служби не можуть ліквідувати нові займання через постійну зміну напрямку вітру.

Лісові пожежі вже добралися до ядерної лабораторії в місті Лос-Аламос. Місцеві власті стверджують, що приміщення, в яких зберігаються радіоактивні матеріали, знаходяться поза небезпекою. Проте, роботу ядерної лабораторії тимчасово припинено.

Власті штату Нью-Мексіко оголосили про обов'язкову евакуацію населення міста Лос-Аламос, де проживають 12 тисяч чоловік.

Лісова пожежа перекинулася в штат Нью-Мексіко з Арізони, де спалахнула на початку червня. Він став найбільшим в історії штату, прокотившись по території площею 22 тисячі гектарів.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне