RU
23.12.2013, 10:11

Крижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанку

Крижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанкуКрижаний шторм в Канаді: вулиці перетворилися на ковзанку
На Канаду обрушився шторм і крижані дощі. Бурі обірвали лінії електропередач і пошкодили трансформатори, в результаті чого без електрики залишилися понад 400 тисяч осіб.

Найбільш несприятлива ситуація склалася в центрі і на сході країни. Так, в Торонто без світла сидять 250 тисяч осіб. На те, щоб усунути неполадки з електропостачанням, владі може знадобитися до трьох днів. Деяким канадцям, можливо, доведеться зустрічати Різдво при свічках.

Снігові бурі стали причиною безлічі автомобільних аварій. У зв'язку з небезпечними погодними умовами влада країни закликала населення утриматися від автомобільних поїздок.

Фото: Twitter

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне