RU
07.12.2018, 13:27

"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс

"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс"Червону площу підірвано, Путін мертвий": в США вийшов комікс

5 грудня в США вийшов восьмий номер коміксу Doomsday Clock ("Години судного дня") з Суперменом, в якому з'явився новий персонаж - президент Росії  Володимир Путін. Про це йдеться в огляді на Comic Book Revolution.

За сюжетом, американський супергерой Вогняний Шторм перетворив на скло натовп росіян на Червоній площі біля Кремля, відкривши в собі нову силу. Незабаром там з'являється Путін з військовими і російськими супергероями. Він звинуватив уряд США в терористичній атаці і оголосив війну.

Промову Путіна перервав  Супермен, який спустився з неба. Він намагається переконати главу РФ, що Вогняний Шторм зробив це випадково і пообіцяв повернути скляних росіян до життя.

Коли Супермен повернув на Червону площу Вогненного Шторма, Путін наказав схопити його і віддати під суд. Між американськими та російськими супергероями, а також військовими РФ починається конфлікт.

У фіналі випуску Вогняний Шторм підриває площу перед Кремлем. За сюжетом коміксу, охорона Путіна намагається укрити його, але "спалах був подібний вибуху атомної бомби". Ніхто не вижив. Вибух в Москві з'являється на всіх телеканалах і у всіх світових ЗМІ.

Doomsday Clock # 8 - відгалуження всесвіту класичного графічного роману "Хранителі" і основного Всесвіту DC Comics. Сюжет коміксу обігрує теорію змови, за якою уряд США брав участь у створенні супергероїв, щоб отримати контроль над світом.

Фото: Comic Book Revolution

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне