RU
07.11.2012, 11:20

Кенійці бурхливо святкують перемогу Обами

Кенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу ОбамиКенійці бурхливо святкують перемогу Обами
У Кенії прихильники президента США Барака Обами  уважно стежили за ходом голосування в США і бурхливо святкують перемогу Обами, батько і бабуся якого деякий час проживали в західній Кенії.

У самих же США всього через кілька годин після завершення голосування на президентських виборах американці дізналися ім'я нового голови держави. Нинішній голова Білого дому Барак Обама залишиться на своїй посаді ще на чотири роки.

Переможений кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні вже привітав чинного президента США з перемогою на виборах. В ході свого виступу в Бостоні він подякував своїм прихильникам за їх зусилля. Як стало відомо, незадовго до цього Ромні визнав свою поразку на виборах в телефонній розмові з Бараком Обамою.В Кенії прихильники президента США Барака Обами уважно стежили за ходом голосування в США і бурхливо святкують перемогу Обами.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне