RU
09.08.2011, 18:01

Картина дня: 9 серпня 2011 року

Картина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 рокуКартина дня: 9 серпня 2011 року

Світові біржі в паніці, афганська дівчина-боксер готується до Олімпійських ігор, в мусульманському світі продовжується Рамадан, Мадрид готується до Всесвітнього дня молоді, Англія третій день охоплена масовими заворушеннями, в Штутгарді протестують проти будівництва підземного вокзалу, Чубайса відправили на три букви.

До рекордно низького рівня з початку поточного року впав індекс ділової активності ДАКС (DAX) на біржі у Франкфурті-на-Майні. Під тиском різких коливань біржової сесії в Нью-Йорку він обвалився до 5927,07 пунктів.

Афганська дівчина-боксер бере участь в підготовці до Олімпійських ігор в Лондоні в 2012 році. Протягом майже двох десятиріч рух Талібан забороняв спортивні змагання та ігри, в тому числі бокс, футбол і волейбол. Ісламістський режим Талібан був повалений військовою кампанією США наприкінці 2001 року.

Пакистанський мусульманин роздає їжу після настання сутінків. Мусульмани у всьому світі відзначають місяць Рамадан, який почався 2 серпня. Протягом місяця віруючі утримуються від їжі, питва і куріння з ранку до вечора.

Іспанський кардинал Антоніо Марія Роуко Варела вітає волонтерів, зайнятих в підготовці до Всесвітнього дня молоді. Очікується, що в заходах молодіжного форуму, який пройде в Мадриді 16-21 серпня, також візьме участь Папа Римський Бенедикт XVI.

У Лондоні продовжуються масові заворушення, спровоковані загибеллю 29-річного Марка Даггана, якого 4 серпня застрелив поліцейський. За три дні більше 200 чоловік було заарештовано за порушення порядку, підпали і мародерство, 35 поліцейських отримали поранення. Хвиля протестів була підхоплена в Бірмінгемі, Ліверпулі, Манчестері та Брістолі.

Біля центрального залізничного вокзалу в Штутгарті (Німеччина) проходить акція протесту проти будівництва підземного вокзалу. Сьогодні вранці під'їзні шляхи до будмайданчика були перекриті учасниками мітингу, в ситуацію втрутилася поліція, яка затримала близько 40 протестуючих.

Громадська організація "Профспілка громадян Росії" провела чергову акцію, на якій висловила своє ставлення до проблеми ВТО, під гаслом "Відправимо Чубайса на три букви. Чубайса – у ВТО!". В ході акції фігура директора "Російської корпорації нанотехнологій" Анатолія Чубайса була відправлена в повітряний простір.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне