RU
08.06.2011, 11:18

Каддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвим

Каддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвимКаддафі обіцяє залишити Лівію тільки мертвим

Лівійський лідер Муаммар Каддафі пообіцяв залишитися у країні "живим або мертвим". Ця заява міститься в аудіопосланні полковника, переданого по державному телебаченню Лівії.

Каддафі закликав своїх прихильників не боятися авіаударів НАТО і зібратися в його комплексі в Тріполі.

У зверненні до нації полковник Каддафі сказав також, що не боїться смерті, оскільки "стати мучеником - у мільйон разів краще, ніж здатися ворогу".

Лівійське телебачення передало послання Каддафі через декілька годин після того, як НАТО здійснила один із наймасованіших нальотів на Тріполі вдень.

Згідно з владою Лівії, мішенню цього нальоту були військові об'єкти, належні Республіканській гвардії.

Суть звернення полковника Каддафі до нації зводилася до того, що він і його прихильники ні за яких обставин не збираються визнати поразку і здаватися.

Звертаючись до НАТО, Каддафі сказав: "Ми сильніше ваших ракет, сильніше ваших літаків. Голос народу Лівії голосніше за вибухи!"

Переворот у Лівії: добірка новин>>>
Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: