RU
23.02.2011, 17:00

Каддафі не збирається йти і готовий померти як мученик

Каддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученикКаддафі не збирається йти і готовий померти як мученик

Незважаючи на численні протести як у самій Лівії, так і за її межами, Муаммар Каддафі не збирається йти з поста керівника держави.

Про це він заявив у телевізійному зверненні до нації, під час якого активно жестикулював стиснутим кулаком і час від часу підвищував голос.

М.Каддафі закликав своїх прихильників вийти на вулиці і дати відсіч його противникам, яких назвав "бандою обкурених тарганів".

Водночас під посольствами Лівії у таких країнах, як Малайзія, Туреччина, Великобританія і США проходять акції протесту, на яких люди вимагають негайної відставки М.Каддафі.

Себе М.Каддафі назвав революційним лідером, який приноситиме себе у жертву до кінця свого життя і помре за свою країну як мученик.

Полковник попередив, що у разі потреби буде використана сила, але лише відповідно до міжнародного законодавства.

Він сказав, що починаючи із середи безпеку в країні буде забезпечувати поліція.

Раніше один із авторитетних релігійних діячів і проповідників ісламського світу, глава Всесвітнього союзу мусульманських богословів шейх Юсеф аль-Кардауі закликав лівійську армію фізично усунути М.Каддафі, щоб звільнити Лівію.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне