RU
17.05.2021, 22:02

Індію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відео

Індію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відеоІндію, яка бореться з COVID-19, заливає циклон Тауктає: фото, відео

Сьогодні. 17 травня, циклон Тауктає, що класифікують як "надзвичайно сильний", обрушився на західне узбережжя Індії. Про це повідомляє  BBC.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У штаті Гуджарат зафіксовано швидкість вітру до 185 км/год, висота хвиль досягала чотирьох метрів. Щонайменше 12 людей загинули і понад 150 000 евакуйовані.

Очікується, що Тауктає стане найсильнішим циклоном, що обрушився на регіон, із 1998 року, коли загинуло не менше 4000 людей.

Сусідній із Гуджаратом штат Махараштра також знаходиться в стані підвищеної готовності.

Влада побоюється, що вимушене скупчення тисяч евакуйованих у притулках може призвести до нової хвилі заражень COVID-19. Крім того, в декількох прибережних містах довелося призупинити процес вакцинації.

15 і 16 травня циклон Тауктає пройшов по Кералі, Карнатаці і Гоа – загинуло шестеро людей, в декількох районах цих штатів зруйновані будинки і відключено електрику.

Читайте також: "Чорний гриб". В Індії у частини тих, хто перехворіли на COVID-19, виявляють рідкісну інфекцію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: