RU
09.02.2011, 15:15

Єгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акція

Єгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акціяЄгиптяни не здаються: у Каїрі знову пройшла багатотисячна акція

На площі Тахрір у центрі Каїра напередодні знову зібралися сотні тисяч демонстрантів, що вимагають відставки Президента Хосні Мубарака.

Це найбільша акція з початку масових антиурядових виступів в Єгипті 25 січня. Протести тривають, незважаючи на обіцянки влади сприяти процесу мирної передачі влади.

На акцію вийшли не тільки жителі Каїра, але й ряд інших міст.

Водночас глава держави заявив, що збирається залишатися на своєму посту до виборів у вересні, щоб не допустити хаосу в країні.

Раніше уряд оголосив про збільшення на 15% зарплат і пенсій працівників бюджетної сфери, що коштуватиме державній скарбниці приблизно $960 млн.

Крім того, було вирішено створити спеціальний орган, який висуне пропозиції щодо реформи конституції, а також комісії, яка стежитиме за проведенням цих перетворень.

Свою підтримку протестуючим в Єгипті висловлюють і жителі інших держав. Зокрема акції пройшли під стінами посольств Єгипту в Південній Кореї, Франції і Йорданії.

За даними правозахисної організації "Human Rights Watch", за два тижні протестів в Єгипті загинули близько 300 осіб.

Політична криза в Єгипті вже обійшлася країні більше $3 млрд.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: