RU
15.08.2013, 14:13

Єгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблих

Єгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблихЄгипет у вогні: стрілянина на вулицях Каїра і сотні загиблих

У середу єгипетські військові і поліцейські приступили до розгону демонстрацій ісламістів у Каїрі. У результаті виниклих зіткнень загинули, за різними даними, понад 400 осіб. Ще тисячі постраждали.

За повідомлення очевидців, на вулицях єгипетської столиці зброю застосовують як поліцейські та військові, так і демонстранти. У місті горять будівлі і автомобілі. Низка європейських країн, а також США засудили настільки жорстке придушення владою акцій протесту. МЗС України закликав українців утриматися від відвідувань Єгипту, а тих, хто вже там - не виходити за межі готелів.

Фото: theatlantic.com


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне