RU
20.10.2010, 17:20

Французи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобілі

Французи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобіліФранцузи не хочуть на пенсію у 62 і спалюють автомобілі

У Франції сьомий день тривають страйки на знак протесту проти пенсійної реформи, яку проводить Президент Ніколя Саркозі.

Працівники транспорту також заявляють, що у середу збираються продовжити страйк, хоч очікується, що залізничне сполучення у країні буде частково відновлено.

Студентські лідери закликають до акцій непокори напередодні голосування у сенаті з питання про зміну пенсійного віку.

У вівторок, за даними МВС, до страйків по всій Франції приєдналися понад мільйона осіб. Профспілки стверджують, що кількість учасників протестів наближається до 3,5 мільйонів.

Збільшення пенсійного віку, яке пропонує уряд з 60 до 62 років, викликало обурення французів, які і без того насолоджуються однією із найщедрішими пенсіями в Європі.

Найбільше від страйку постраждали навчальні заклади і транспорт, до того ж не тільки суспільні, але й приватні, оскільки блокада складів з пальним привела до того, що на 4 тис. заправних станцій закінчилося паливо.

Крім іншого, демонстранти завдали чимало збитків власникам автомобілів і господарям магазинів. По всій країні спалені десятки транспортних засобів, а також багато магазинів було пограбовано.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: