RU
24.04.2013, 09:38

Фоторепортаж затримання бєлгородського стрілка

Фоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілкаФоторепортаж затримання бєлгородського стрілка
Російська поліція затримала Сергія Помазуна, який підозрюється у вбивстві шести людей у ​​Бєлгороді. Помазун був затриманий при спробі виїхати на вантажному складі sз зони оточення на залізничній станції Бєлгорода. Під час затримання Помазун поранив ножем одного з поліцейських.

Повідомляється, що поліцейські Курського лінійного відділу поліції на транспорті впізнали Помазуна за раніше поширеному фотороботу і попросили його показати документи, але той занервував і чинив опір. При собі у затриманого не було вогнепальної зброї, проте був ніж.

Операція із затримання підозрюваного в розстрілі двох дітей і чотирьох дорослих в центрі Бєлгорода йшла на території Росії і України.

Нагадаємо, 22 квітня в центрі Бєлгорода чоловік відкрив вогонь по відвідувачам магазину "Охота", а потім почав розстрілювати перехожих на вулиці, після чого поїхав на автомобілі BMW у напрямку міського центрального ринку. Слідчі заявили, що підозрюваний - раніше судимий житель міста Бєлгорода, який звільнився з місць позбавлення волі в 2012 році Сергій Помазун. П'ять осіб було вбито на місці, у тому числі 14-річна дівчинка. Згодом у реанімації міської лікарні померла 16-річна дівчина.

Фото: 31.mvd.ru

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне