18.07.2011, 17:12

Фоторепортаж: Бунт таксистів у Греції

Фоторепортаж: Бунт таксистів у ГреціїФоторепортаж: Бунт таксистів у ГреціїФоторепортаж: Бунт таксистів у ГреціїФоторепортаж: Бунт таксистів у ГреціїФоторепортаж: Бунт таксистів у ГреціїФоторепортаж: Бунт таксистів у Греції

48-годинна акція протесту власників таксі сьогодні почалася в Греції. Вони протестують проти лібералізації процедури видачі ліцензії на їх діяльність

Акція протесту власників таксі проходить в Греції. Декілька тисяч авто заблокували рух до будівлі парламенту в центрі Афін, а також дорогу до міжнародного аеропорту і найбільшого пасажирського порту Європи в Піреї.

На знак протесту власники таксі підпалили автомобіль

Страйк почався сьогодні вранці і має тривати до ранку середи. Таксисти протестують проти лібералізації процедури видачі ліцензії на їх діяльність.

Влада Греції засудила страйк і закликала припинити його. Але таксисти налаштовані рішуче і заявляють, що готові до безстрокових акцій протесту.

Рух транспорту в місті паралізований, тому пасажири автомобілів і туристичних автобусів вимушені добиратися до пунктів призначення пішки.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне