RU
21.12.2012, 12:24

Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"

Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"Фото з ​​батьківщини майя: як Мексика зустрічає "кінець світу"
Кінець світу, призначений на 21 грудня 2012 року, поки не виправдовує очікувань ряду оракулів. Сьогодні Сонце зійшло, як зазвичай, на Землю не обрушилося поки ні єдиного космічного об'єкта, а нащадки стародавньої цивілізації майя готуються зустріти світанок.

У Мексиці зараз за місцевим часом 4 години ранку. Згідно прямим трансляціям з веб-камер, розташованих на вулицях мексиканських міст, життя там йде своєю чергою. Ніяких передвість прийдешнього апокаліпсису не спостерігається.

Крім того, судячи з трансляції з Міжнародної космічної станції, Земля в цілому почуває себе нормально, і готова пережити ще не одне пророцтво.

Фото: tvway.ru

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне